درباره گروه صنعتی نظری

گروه صنعتی نظری در سال 1373 به صورت سهامی خاص در شمال غرب کشور تاسیس گردید و توانست سهم به خصوصی از بازارهای داخلی و خارجی را به خود اختصاص دهد.

گروه صنعتی نظری با ایجاد هفت واحد تولیدی مجزا و اشتغال بیش از 3000 نفر و بکارگیری از تجهیزات پیشرفته و فناوری های روزدنیا بر اساس بالاترین استانداردهای داخلی و بین المللی ، در طول فعالیت سه دهه ای خود با تلاش مستمر و پویا و کنترل دقیق فرآیند تولید و نظارت مستقیم و منظم توسط واحد کنترل کیفی اینک توانسته برای سومین سال متوالی واحد نمونه ملی معرفی و در زمره شرکتهای برتر صنعت غذایی کشور محسوب شود.

اساسی ترین ماموریت گروه صنعتی نظری استفاده از تمام ظرفیت های خود در جهت ارتقا بهره وری و تولید محصولات با تنوع وکیفیت بالا و هم چنین بی نظیرمی باشد و مفتخر به تولید انواع کیک لایه ای، کیک، دونات، رولت، ویفر، کلوچه، برگر، بیسکوئیت و اشترودل در خور شما مصرف کنندگان عزیز است.

اکنون به خود می بالیم که بیش از 25 سال است خلاقیت در تولید را مزیت کلیدی خود می دانیم و زمانی که به اهداف شرکت برای سال جدید فکر می کنیم ، تنها یک مورد وجود دارد و آن ارائه خدمت بهتر به شما عزیزان است.

ما کجاییم؟

کارخانه

تبریز، کیلومتر 55 جاده تبریز-شبستر

شبکه های اجتماعی

اطلاعات رسمی

info@nazari-cake.com

اطلاعات تماس

041-33274437

041-33274222

041-33274429

افتخارات ما

پیشنهادات و انتقادات