کیک نظری، دنیای کیک و شیرینی را دگرگون کرد

کیک نظری، دنیای کیک و شیرینی را دگرگون کرد

 

حتما تا به امروز نام کیک نظری را شنیده‌اید. کارخانه‌ای که از سال 1373 شروع به فعالیت کرده است. یکی از موضوعاتی که همواره در این سال‌ها، درباره صنعت تولید کیک در ایران مطرح بوده ، تکرار و عدم وجود تنوع در محصولات است. اما اینبار ما با استفاده از تمامی تحقیقاتی که در این صنعت انجام داده‌ایم، قرار است تا نمونه‌ها و محصولات جدیدی را به شما معرفی کنیم. 

پس اگر از طرفداران دنیای کیک و شیرینی هستید، بدون هیچگونه حرف و حدیثی، ادامه این متن را دنبال کنید، چون قرار است با موضوعات بسیار جذابی روبرو شوید. 

 

 

یک کیک رولتی، تغییر دنیای علاقه‌مندان 

اگر از دسته افرادی هستید که به شیرینی‌ها علاقه بسیاری دارید، پس حتما شما هم از طرفداران شیرینی رولت هستید. شیرینی که در طعم‌ها و اندازه‌های بسیاری طراحی و تولید می‌شود. این نوع شیرینی، بیشترین فروش را در میان تمامی شیرینی‌فروشی‌ها دارد. اما آیا تابه‌حال به این موضوع فکر کرده‌اید که اگر کیک‌های رولتی داشتیم، چقدر می‌توانستیم صبح‌ها یا عصرهای زیباتری داشته باشیم؟ 

یکی از مهم‌ترین چالش‌ها و دغدغه‌های علاقه‌مندان به شیرینی‌جات، عدم دسترسی سریع و همیشگی به شیرینی موردعلاقه خود است. اما در این میان کیک نظری با طراحی و تولید دستگاهی منحصربه‌فرد و البته کمیاب در جهان، توانسته این دغدغه را برای همیشه از بین ببرد. 

 

کیک نظری، راهکاری ملی 

حالا که درباره یکی از کم‌یاب‌ترین دستگاه‌های اتوماتیک تولید کیک‌های رولتی حرف می‌زنیم، باید بگوییم که این دستگاه که حالا در کارخانه کیک نظری قرار دارد، نه‌تنها وارد کشور نشده که توسط متخصصان و مهندسان ایرانی طراحی و ساخته شده است. این دستگاه پیشرفته و البته پیچیده، نسبت به نمونه خارجی خود هیچگونه کمی و کاستی ندارد. 

طراحی و ساخت یکی از کم‌یاب‌ترین دستگاه‌های تولید کیک در جهان، توسط متخصصان و مهندسان ایرانی باعث شد تا بسیاری از خبرگزاری‌ها و کارخانه‌های اروپایی و آمریکایی، به‌دنبال این خبر بوده و درباره آن تحقیق کنند. 

حالا که ما درباره این کارخانه بسیار قدیمی که در سال 1373 تاسیس شد، تحقیق کرده‌ایم، باید بگوییم که این کارخانه توانسته در سال 1399 و سال 1400 به مدت دو سال پیاپی به‌عنوان واحد نمونه تولیدی نیز شناخته و معرفی شود.

 

کارخانه نظری، تعدد طعم‌ها و مزه‌ها 

از گذشته تا به امروز قطعا خاطرات بسیاری با کیک‌های تولیدی این کارخانه بزرگ و البته مدرن داشته‌ایم. خاطراتی که هر کدام از آن‌ها طعم و مزه مختص به خود را داشته و هیچ‌کدام از آن‌ها هیچ‌وقت از ذهن ما پاک نخواهند شد. حالا که این کارخانه بسیار بزرگ، یکی از کم‌یاب‌ترین دستگا‌ه‌های تولید کیک رولتی، با محصولی به‌نام كيك رولتین را با استفاده از متخصصان و مهندسان ایرانی طراحی و تولید کرده است، می‌توانیم به خود ببالیم که امروز بیش از 20 سال است، مخاطب این کارخانه و برند هستیم.ما به‌عنوان یک ایرانی خوشحالیم که کارخانه نظری، یکی از دلایل بالا گرفتن سرمان در جوامع بین‌المللی شده است.