دستگاه “رولت” در ایران خبرساز شد!

دستگاه “رولت” در ایران خبرساز شد!

شاید یکی از محبوب‌ترین شیرینی‌های تاریخ بشر را شیرینی‌های رولت یا همان رولتی هستند. این نوع از شیرینی‌ها که در طعم‌ها و رنگ‌های مختلف تهیه و تولید می‌شوند، سلیقه بسیاری از افراد را شامل می‌شوند. اما آیا تا‌به‌حال به این موضوع فکر کرده‌اید که کیک‌های رولتی هم می‌توانند جای این شیرینی‌های پرطرفدار را بگیرند؟ اگر از خودتان سوال می‌کنید که کیک‌های رولتی جز کدام دسته از کیک‌ها محسوب می‌شوند، در ادامه با این خبر بسیار جذاب ما همراه باشید، چون قرار است درباره یکی از مهم‌ترین خبرهای تاریخ کشور ایران صحبت کنیم.

 

کیک رولتی، به ایران آمد

حالا که می‌دانیم تعداد بسیاری از ایرانی‌ها عاشق شیرینی‌های رولتی هستند و آن‌ها را به‌عنوان انتخاب اول خود می‌دانند، باید بگوییم که حالا یکی از جذاب‌ترین انواع کیک‌ها در ایران تولید می‌شود. کیک‌های رولتی توسط یکی از قدیمی‌ترین کارخانه‌‌های ایران تولید شده و به بازار عرضه می‌شوند. این کارخانه بسیار بزرگ که ابتدا به‌عنوان یک واحد تولیدی شروع به کار کرد، حالا با تولید یکی از کم‌یاب‌ترین دستگاه‌های تولید کیک رولتی، توانسته نام خود را در خاورمیانه طنین‌انداز کند. کارخانه کیک نظری، با تولید کیک‌های رولتی برای اولین بار در خاورمیانه، توانسته خود را به‌عنوان یکی از پیشروهای صنعت تولید کیک به جهان معرفی کند.

اما این خبر چگونه باعث شد تا ورود کیک رولتی به ایران خبرساز شود؟

با ما در ادامه این خبر تحلیلی همراه باشید

خبر کیک رولتی، در گوش جهان پیچیده است

حالا که درباره یکی از کم‌یاب‌ترین دستگاه‌های اتوماتیک تولید کیک رولتی حرف می‌زنیم، باید بگوییم که این دستگاه که حالا در کارخانه کیک نظری با محصولی به‌نام كيك رولتین قرار دارد، نه‌تنها وارد کشور نشده که توسط متخصصان و مهندسان ایرانی طراحی و ساخته شده است. این دستگاه پیشرفته و البته پیچیده، نسبت به نمونه خارجی خود هیچگونه کمی و کاستی ندارد.

طراحی و ساخت یکی از کم‌یاب‌ترین دستگاه‌های تولید کیک در جهان، باعث شد تا بسیاری از خبرگزاری‌ها و کارخانه‌های اروپایی و آمریکایی، به‌دنبال این خبر بوده و درباره آن تحقیق کنند.

حالا که ما درباره این کارخانه بسیار قدیمی که در سال 1373 تاسیس شد، تحقیق کرده‌ایم، باید بگوییم که این کارخانه توانسته در سال 1399 و سال 1400  به مدت دو سال پیاپی به‌عنوان واحد نمونه تولیدی نیز شناخته و معرفی شود.

کارخانه نظری، تعدد طعم‌ها و مزه‌ها

از گذشته تا به امروز قطعا خاطرات بسیاری با کیک‌های تولیدی این کارخانه بزرگ و البته مدرن داشته‌ایم. خاطراتی که هر کدام از آن‌ها طعم و مزه مختص به خود را داشته و هیچ‌کدام از آن‌ها هیچ‌وقت از ذهن ما پاک نخواهند شد. حالا که این کارخانه بسیار بزرگ، یکی از کم‌یاب‌ترین دستگا‌ه‌های تولید کیک رولتی ، با نام رولتین را با استفاده از متخصصان و مهندسان ایرانی طراحی و تولید کرده است، می‌توانیم به خود ببالیم که امروز بیش از 20 سال است، مخاطب این کارخانه و برند هستیم.

ما به‌عنوان یک ایرانی خوشحالیم که کارخانه نظری، یکی از دلایل بالا گرفتن سرمان در جوامع بین‌المللی شده است.